Pavaldūs Generaliniam direktoriui


 
Vytenis generalinis direktorius

Labas, aš esu Vytenis, Paysera generalinis direktorius. Įmonėje visų pirma esu atsakingas už darbo organizavimą ir prioritetų nustatymą, vykdau atliktų darbų kokybės kontrolę. Taip pat esu atsakingas už pirkimus, išlaidų planavimą, sąskaitų patvirtinimus. Be to, pasirašinėju darbo sutartis, jų atnaujinimus, pakeitimus – jeigu prisijungsi prie mūsų, tikėtina, susitiksim! Kartais vadovauju visiškai nestandartiniams projektams. Dar įmonėje esu atsakingas už rizikų valdymą: kasdien vertinu partnerių, investavimo limitų ir lėšų pervedimus, dalyvauju rizikos komiteto susirinkimuose, įmonės rizikos incidentų tyrimuose, rengiu operacinių incidentų tyrimų ataskaitas, konsultuoju kitus darbuotojus reikalavimų vykdymo ir laikymosi klausimais. Žodžiu, stengiuosi numatyti kiek įmanoma daugiau rizikų ir „užbėgti joms už akių“.

Šioje skiltyje rasi darbo skelbimus pozicijoms, tiesiogiai pavaldžioms generaliniam direktoriui. Realiai visos pozicijos vienaip ar kitaip persipina su mano aukščiau išvardintomis atsakomybėmis, kurių pagrindinis tikslas – užtikrinti sklandžius procesus įmonės viduje.

Savo įmonėje laukiame darbščių, atsakingų, jaunatviškų ir kūrybiškų žmonių, kurie nori prisidėti prie mokėjimų rinkos ateities kūrimo. Jei esi toks, laukiame tavo gyvenimo aprašymo ir nekantraujame susipažinti!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.