Marketingo skyrius


 
Rūta marketingo skyrius

Mano vardas Rūta, esu Paysera Marketingo skyriaus vadovė. Įmonėje dirbu jau penkerius metus. Jei reikėtų išrinkti patį dinamiškiausią ir smagiausią dirbti skyrių, manau, dauguma sutiktų, kad tai mūsų – Marketingo skyrius. Tai ko gero smalsiausių, kūrybiškiausių žmonių komanda, kuri turi viską žinoti, visur dalyvauti. Greičiausiai viskas, ką tu girdėjai ar matei apie Paysera, yra mūsų darbas.

Esame atsakingi už įmonės įvaizdį bei komunikaciją viešojoje erdvėje – informaciją internetinėje svetainėje, turinį socialiniuose tinkluose, rūpinamės reklama, ryšiais su žiniasklaida. Esant poreikiui, inicijuojame ir vykdome klientų apklausas, kuriame video klipus, organizuojame ir skaitome pranešimus auditorijose, užsakinėjame įmonės reklaminę atributiką ir spaudos darbus. Dirbame bene su visais skyriais, o kas smagiausia – prisidedame prie visų įmonėje vykdomų projektų, produktų kūrimo ir vystymo tiek savo idėjomis ar įžvalgomis, tiek konkrečiais darbais. Aktyviai bendraujame su partneriais Lietuvoje ir užsienyje, švietimo įstaigomis, inicijuojame edukacinius bei įvaizdinius projektus, dalyvaujame renginiuose, reprezentuojame įmonę parodose. Visi kartu mes stengiamės, kad Paysera prekinis ženklas būtų žinomas ir populiarus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Jei tave domina prasmingas, vertę kuriantis darbo pobūdis ir turi patirties bei noro tobulėti marketingo srityje – valio, kviečiu susipažinti!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Marketingo skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.