Marketingo skyrius


 
marketingo skyrius

Susipažinkim. Esu Rūta, Paysera Marketingo skyriaus vadovė.

Dažnai marketingo skyrius suvokiamas kaip vieta, kurioje dirba pačios kūrybiškiausios, komunikabilios ir aprangos kodo dažnai nepaisančios asmenybės, kepančios skrajutes, tvarkančios internetines svetaines ir turinčios daug smagaus laiko. Patikinu, kad tokia smagi atmosfera egzistuoja ir čia. Tačiau, Paysera marketingo skyriaus funkcijos daug platesnės, nei galbūt tau teko įsivaizduoti. Esame atsakingi už reklamines kampanijas, rinkotyrą ir konkurentų analizes, naujų prekių ir paslaugų įvedimą į rinką, pardavimų skatinimą, naujų klientų pritraukimą. Mūsų marketingo skyrius susideda ne tik iš dizainerių ir rinkodaros žmonių, tačiau ir viešųjų ryšių specialistų, kurie atsakingi už įmonės įvaizdžio formavimą ir palaikymą, prekės ženklų ir darbdavio įvaizdžio komunikaciją, socialinės atsakomybės projektus ir aibę kitų smagių iniciatyvų.

Užsienio valstybėse Paysera turi ne tik daugybę klientų, bet ir partnerių, su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame, konsultuojame ir padedame vykdyti veiklą jų šalyse. Visi kartu siekiame, kad Paysera prekinis ženklas būtų žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Marketingo komanda puikiai tiks globaliai mąstančioms, iniciatyvioms asmenybėms, kurios visada nori pasisemti daugiau ir veikti geriau. Jei tu esi vienas tokių – mums tavęs reikia!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Marketingo skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.