Pinigų plovimo prevencijos skyrius
(AML, angl. anti-money laundering)


 
Beata AML skyrius

Esu Beata, Pinigų plovimo prevencijos skyriaus vadovė. Pasaulyje yra daug žmonių, kurie bando neteisėtais būdais išvilioti pinigus: sukčiauti, finansuoti nusikaltimus, plauti nelegaliai uždirbtus pinigus ir daryti kitas neteisėtas finansines operacijas. Dėl to mūsų skyrius įmonėje atlieka labai svarbų vaidmenį – vykdo finansinių nusikaltimų, pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevenciją.

Kasdien bendradarbiaujame su bankais, teisėsaugos institucijomis bei kitų šalių tarnybomis. Atsakome į paklausimus ir įvairius klausimynus, teikiame informaciją finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai. Atliekame įvairių incidentų tyrimus, dažniausiai dėl sukčiavimo, neteisėtų prisijungimų bei kitų neteisėtų veikų. Vykdome visų Paysera atliekamų operacijų stebėjimą. Speciali stebėjimo sistema pagal tam tikrus parametrus stabdo pervedimus, kuriuos mūsų skyrius turi patikrinti, o po to praleisti, atmesti ar paprašyti papildomos informacijos.

Mūsų darbas persipina su kitų skyrių veikla. Kasdien bendradarbiaujame su klientų pažinimo ir analizės skyriaus darbuotojais, taip pat teisės skyriaus kolegomis – rašome pareiškimus teisėsaugai, atstovaujame įmonę policijoje ir teismuose, konsultuojame klientų aptarnavimo skyrių.

Domiesi pinigų plovimo prevencijos naujovėmis, esi atidus ir sukčiavimą jauti iš toli? Prisijunk prie mūsų komandos!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Pinigų plovimo prevencijos skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.