Pardavimų skyrius


 
Rasa pardavimų skyrius

Sveikas, potencialus kolega! Esu Rasa – žmogus atsakingas už pardavimų skyriaus sėkmę ir gerbūvį. Esame skyrius, kuris daugiausiai jėgų skiria išsiaiškinti verslo įmonių poreikius kasdienės bankininkystės ir elektroninės prekybos srityse. Kasdien bendraujame su įmonių savininkais, vadovais arba finansininkais. Mes, kaip pardavimų vadybininkai, siekiame išgirsti klientą, jo problemas bei pasiūlyti tinkamą paslaugą toms problemoms išspręsti.

Sėkmingus skyriaus rezultatus vienareikšmiškai lemia mūsų požiūris į klientą. Jį matome ne kaip pasipelnymo šaltinį, o kaip partnerį, su kurio pagalba galime augti ir tobulėti, būti naudingi kitiems. Tikim, kad ne pardavimas ar pirkimas, o bendradarbiavimas yra sėkmės standartas. Būtent kartu atrandame geriausius sprendimus, kurie patenkina ne tik esamų, bet ir būsimų klientų poreikius.

Mūsų skyriaus komandos nariai yra žingeidūs, gerai išmanantys Paysera paslaugas, rinkos situaciją, vienas kitam padedantys ir paskatinantys. Jei nori turėti tokius kolegas bei tiki, kad ir pats toks esi, o į pardavimus žiūri kaip į galimybę kam nors padėti, su malonumu priimsime tave į savo gretas.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Pardavimų skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.