Informacinių technologijų skyrius


 
Marius IT skyrius

Labas, esu Marius, Informacinių sistemų departamento vadovas. Mūsų skyriaus veiklą gan gerai nusako oficialus jo pavadinimas – Paslaugų programinės įrangos vystymo ir palaikymo skyrius. Kitaip sakant, mes kuriame naujas Paysera sistemos funkcijas, jas plečiame, taisome bei kitaip palaikome jau esamas. O jeigu paprasčiau, mes esame Paysera programuotojai, kurie:

  • dirbame ties ilgalaikio produkto kūrimu;
  • dirbame su didelėmis ir sudėtingomis sistemomis, skaidome kodą pagal skirtingas paslaugas;
  • pagrinde naudojame PHP 7 ir Symfony karkasą posistemei (angl. back-end) ir ReactJS priekinei sistemos daliai (angl. front-end);
  • turime 10 tarptautinių komandų, atsakingų už skirtingus darbus: posistemė (angl. back-end), priekinė sistemos dalis (angl. front-end), mobiliosios programėlės, kokybės užtikrinimas, produkto šeimininkavimas (angl. product owners), devops, secops;
  • dirbame pagal agile principus;
  • dedame pastangas automatizavimui ir infrastruktūrai užtikrinti pagal tokias praktikas kaip CI/CD, konteinerizavimas su „Kubernetes“;
  • pagrindinį dėmesį skiriame kodo kokybei: vykdome kodo patikrinimus, užtikriname geriausių praktikų bei konvencijų naudojimą;
  • skatiname nuolatinį mokymąsi ir asmeninį tobulėjimą.

Mūsų darbai vienaip ar kitaip praktiškai liečia visus įmonės darbuotojus. Kai kurie tiesiog naudojasi mūsų suprogramuotomis funkcijomis bei įrankiais kasdieniniame savo darbe, o kiti bendrauja su mumis dėl naujų funkcijų kūrimo. Artimiausiai komunikuojame su produktų skyriumi. Jie sprendžia kokias funkcijas mes kursime, kokiu prioritetu bei koks yra norimas galutinis rezultatas.

Skyriaus viduje mes skirstomės į mažesnes komandas tiek pagal programavimo kalbą, programuojamą sistemos dalį – kas dirba su serveriu, kas su naršykle, o kas su mobiliąja programėle, tiek pagal funkcionalumą – kai kurie dirba prie bankinės sistemos, o kiti prie įmokų surinkimo paslaugos ar bendrų sisteminių dalių.

Siekiant planuotis funkcijų įgyvendinimo laiką, įvertinti progresą bei prisitaikyti prie nuolat kintančių poreikių, mes darbus organizuojame sprintais. Kiekvienas sprintas lygus dviem savaitėms. Prieš kiekvieną iš jų mes susirenkame ir suplanuojame darbus ateinančioms dviem savaitėms. Komanda ilabai stengiasi įgyvendinti visus suplanuotus darbus per tą sprintą ir užtikrinti, kad neatsirastų nebūtinų darbų, nes tai padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Nori apie mūsų skyrių sužinoti dar daugiau? Užsuk į mūsų rašomą blog'ą, o jei žinai, kad tavo vieta mūsų komandoje, nelauk ir pretenduok į norimą poziciją.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi IT skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.