Jau galite investuoti! Nepraleisk unikalios galimybės investuoti!

Kodėl dabar?Esame vienas sėkmingiausių Fintech’ų Baltijos šalyse. Mūsų ilgalaikė veiklos vizija – tai pasaulis, kuriame mokėjimai neturi sienų, yra patogūs, greiti ir prieinami kiekvienam visur ir visada. Pasaulis – tikslas ambicingas. O mes būtent tokie. Šalia to, dar esame kupini ryžto, realių planų ir noro savo sėkme pasidalinti su kiekvienu, kuris mumis tiki.  
 

Norint sukurti PASAULĮ, reikia plėstis, o plėtrai reikalingos investicijos. Galėtume viską daryti savo jėgomis, tačiau to nepadarytume taip greitai, kaip galime padaryti su jūsų – investuotojų pagalba. Jaučiame, kad tam tinkamas laikas yra kaip tik dabar: dirbame pagal sėkmingą plėtros modelį, turime vietinius partnerius 4 šalyse (planuose dar bent trys), paslaugas teikiame klientams iš daugiau nei 180 šalių, 2018-ieji buvo patys sėkmingiausi metai per visą mūsų veiklos istoriją – pajamos pasiekė 9,7 mln. Eur.  
 

Daug labiau nei pinigai mums rūpi žmonės, kurie investuos į mus. Norime, kad į Paysera investuotų tie, kurie tiki paslauga, nori tiesiogiai prisidėti prie plėtros, nepagailės mūsų adresu gerų žodžių, rekomendacijų, o gal net realiais veiksmais padės pritraukti naujus klientus bei partnerius skirtingose šalyse. Atsidėkodami už tai esame pasiruošę dalintis savo bendruoju pelnu.
 

Norėtum detaliau susipažinti su mūsų produktų vystymo planu?
Kaip viskas vyks?Paysera vertybiniai popieriai bus susieti su Paysera įmonių grupės rezultatais ateityje. Mūsų tikslas – pritraukti 2,5 mln. Eur investicijų iš kuo daugiau skirtingų asmenų.

Įsigyti vertybinius popierius galės tik privatūs asmenys. Vienas asmuo galės investuoti nuo 100 Eur. Investavimas vyks per „Desico.io“ platformą. Norint prisijungti, reikia turėti Paysera paskyrą ir būti identifikuotu klientu.

Prekiauti vertybiniais popieriais pradėsime balandžio 30 d. Nuo to laiko bus skaičiuojama ir investicijų grąža. Jeigu bus surinkta numatyta 2,5 mln. suma, investuotojams grįš 10 proc. nuo naujų klientų nešamo bendrojo pelno ((nauju klientu laikomas naujai prisijungęs naudotojas pirmus dvejus metus). Jeigu investicijų bus surinkta mažiau, grąžos procentas proporcingai kis („Desico“ platformoje galima išbandyti investicijų skaičiuoklę). Grąža bus mokama kasmet.

Jau dabar jaučiame didelį susidomėjimą investavimu. Tokiu atveju, jeigu investuotojų susidomėjimas būtų didesnis nei numatyta suma, didžiausių investuotojų sumos bus mažinomos proporcingai kol bus pasiekta 2,5 mln. Eur suma.

Kam skirsime investicijas?Gautas investicijas planuojame paskirstyti keliems tikslams:

  • maždaug 0,5 mln. skirsime elektroninių pinigų įstaigos licencijai Bulgarijoje gauti bei aktyviai veiklos plėtrai Rumunijoje, kuri numatyta 2019 m. gegužę;
  • 1 mln. Eur investuosime į „Paysera Ltd“ vystymą ir aktyvesnę tinkamų partnerių kitose šalyse paiešką;
  • likusi dalis – Paysera bankui įsteigti ir taip praplėsti siūlomų paslaugų spektrą bei galimybes bendradarbiauti su bankais visame pasaulyje ar prisijungti prie mokėjimo sistemų, kurios reikalauja banko licencijos.

#
Nepraleisk unikalios galimybės!