Lengvam e. prekybos startui! 

Pasinaudokite specialiu Paysera pasiūlymu.
Įmokų surinkimas „Checkout“ – vienas įrankis, visi populiariausi įmokų surinkimo būdai. 
Pirmus 3 mėnesius už mažesnę kainą. 

Leiskite savo klientams mokėti jiems patogiu būdu!

#

Mažesnė kaina

Paysera taiko bene mažiausius įmokų surinkimo įkainius rinkoje. Pirmus tris mėnesius jums šie įkainiai bus dar mažesni nei įprastai, nepriklausomai nuo jūsų e. prekybos apyvartos.

Daugybė galimybių

Su „Checkout“ savo pirkėjams atversite plačias atsiskaitymo galimybes: Bank link, MIP, atsiskaitymai kortelėmis, per tarptautines mokėjimų sistemas ar tiesiogiai per Paysera. Esant poreikiui, nesunkiai integruojami mokėjimai SMS žinutėmis bei QR kodais.

Patogus valdymas

Visiems savo projektams naudosite vieną Paysera IBAN sąskaitą, kurią patogiai valdysite internetu ir mobiliąja programėle. Jums nereikės niekur atvykti fiziškai – visus veiksmus atliksite internetu, o pranešimai apie įplaukas jus pasieks realiu laiku.

Specialus pasiūlymas pirmiems mėnesiamsĮmokų surinkimo paslaugos „Checkout“ įkainiai priklauso nuo e. parduotuvės kategorijos ir apyvartos.

Iš viso yra trys kategorijos, kurios išskiriamos pagal tai, kuo prekiaujama. 

0,90% + 0,07 EUR fix 0,40 EUR max

0,75 % + 0,07 EUR fix
0,15 EUR max

Prekiaujate fiziškai pristatomomis prekėmis, parduodate kelialapius, draudimo paslaugas ar valdote pripažinimą pelniusią paramos organizaciją? 

Vadinasi jums taikomi 1 kategorijos įkainiai, todėl nepriklausomai nuo apyvartos, pirmus tris mėnesius už kiekvieną sandorį Paysera mokėsite ne daugiau 0,15 EUR.
Pvz. parduodate megztinį už 10 EUR, Paysera mokate 0,15 EUR, nes komisinis mokestis bus 0,75 % * 10 EUR + 0,07 EUR fiksuotas mokestis.

Apsilankykite Paysera įkainių puslapyje ir pasiskaičiuokite pilną komisinį mokestį priklausomai nuo pasirinkto įmokų surinkimo būdo (prisideda partnerio komisinis mokestis).

1,40% + 0,07 EUR fix 2 EUR max

1,25 % + 0,07 EUR fix
0,75 EUR max

Parduodate virtualias paslaugas ar prekes?

Priklausote 2 kategorijai ir pirmus tris mėnesius, nepriklausomai nuo apyvartos ar operacijų skaičiaus, mokate Paysera daugiausiai 0,75 EUR už operaciją.
Pvz. jei parduodate kreditų žaidime už 20 EUR, Paysera mokate vos 0,32 EUR, kadangi komisinis mokestis lygus 1,25 % nuo sumos + 0,07 EUR fiksuotas mokestis.

Apsilankykite Paysera įkainių puslapyje ir pasiskaičiuokite pilną komisinį mokestį priklausomai nuo pasirinkto įmokų surinkimo būdo (prisideda partnerio komisinis mokestis).

8,10% + 0,07 EUR fix 12,00 EUR max

7,65 % + 0,07 EUR fix
10,50 EUR max

Prekiaujate didesnės rizikos prekėmis ar paslaugomis, tokiomis kaip maisto papildai, pasiklausymo įranga ar erotinių pažinčių portalo paslaugomis?

Tuomet jums taikomi 3 kategorijos įkainiai ir pirmus tris mėnesius mokėsite Paysera ne daugiau nei 10,50 EUR už operaciją.
Pvz. parduodate maisto papildų už 100 EUR, o Paysera mokate 7,72 EUR, nes jums taikomas komisinis mokestis 7,65 % + 0,07 EUR fiksuotas mokestis.

Apsilankykite Paysera įkainių puslapyje ir pasiskaičiuokite pilną komisinį mokestį priklausomai nuo pasirinkto įmokų surinkimo būdo (prisideda partnerio komisinis mokestis).

15 021

30

4,5 ⭐

29

elektroninių parduotuvių sėkmingai naudojasi Paysera įmokų surinkimo paslauga.
valiutų, kuriomis galima rinkti įmokas su Paysera „Checkout“.
tokiais puikiais balais mus vertina daugybė patenkintų klientų Trustpilot sistemoje.
paruošti naudoti įskiepiai ir integracijos su populiariausiomis turinio valdymo ir kitomis sistemomis.
#

 
Pasinaudok galimybe jau dabar!Registracija yra nemokama ir trunka vos kelias minutes