📅 2020, balandis

Šv. Velykos kitaip: žaidimai vaikams, informacija tėvams ir pagalba kitiemsArtėjant Šv. Velykoms prisimename savo artimuosius, su kuriais nuolatos sutikdavome šventes. Vis dėlto, geriausia dovana, kurią galite duoti šiemet – tai likti namuose.

Tuo tarpu mes pasirūpinsime, kad jūsų siunčiami kišenpinigiai anūkams ar tėvams siunčiamos velykinės dovanėlės sąskaitas pasiektų dar Velykų rytą. Džiaugiamės, kad net per šventes pinigų pervedimai tarp Paysera klientų, skubūs pervedimai Lietuvoje bei momentiniai pervedimai į kitus bankus, prisijungusius prie SEPA Instant sistemos, veiks įprastai. Neskubūs pervedimai – keliaus ilgiau. Pinigus išsiuntus ketvirtadienio vakare (po 16 valandos), jie gavėją pasieks antradienį.

#

Kaip atrodo Velykos elektroninėje erdvėje?

Velykų leidimas namuose tikrai neturėtų reikšti mažesnės šventinės dvasios. Atvirkščiai – Velykos tikrai gali būti ne mažiau pakilios, tik šiek tiek… kitokios. Dalinamės savo rekomendacijomis, kaip išlaikyti šventinę nuotaiką ir apsaugoti save ir kitus liekant namuose. 

  • Velykos su šeima. Prie Velykų stalo susėskite su šeimos nariais kiek kitokiu formatu. Susiskambinkite naudodamiesi įvariomis video programėlėmis (pavyzdžiui, Zoom ar tiesiog Messenger), pasipuoškite, kaip kad darytumėte keliaudami į svečius. Nusifotografuokite kartu, taip išsaugodami šių išskirtinių Velykų atsiminimus. 
  • Šv. Velykų mišios. Turintiems tradiciją Velykų rytą apsilankyti bažnyčioje, mišios bus transliuojamos internetu bei per radiją ir televiziją
  • Velykiniai žaidimai vaikams. Na, o kad mažieji nenuobodžiautų, būdami technologinės įmonės atstovai, paruošėme jiems kelias elektronines rekomendacijas – nemokamus velykinius žaidimus internete, kurie bent kelioms dienoms praturtins kasdienę rutiną ir pakels velykinę nuotaiką greičiausiai ne tik vaikams, bet ir tėveliams.
#

Padarykime Velykų stebuklą

O kadangi šiais metais visi sutaupysime ne tik kelionės išlaidoms pas savo artimuosius, bet ir gausiam velykiniam stalui – šiuos pinigėlius siūlome paaukoti tiems, kuriems jų šiandien reikia labiausiai. Tiems, kurie Velykas sutinka vieniši, ligoti ar alkani.

Ne pelno siekiančias organizacijas galite rasti Paysera programėlėje Android telefonuose spausdami Daugiau > Aukojimas. Tai padaryti galite ir įvairiais trumpaisiais numeriais, kuriais savo socialiniuose tinkluose dalinasi organizacijos. 

#
Skleiskime šventinę dvasią ir šias Velykas dovanokime savo gerumą ir rūpestį.