Mūsų projektas versliemsSavo veikloje daug bendraujame su pradedančiaisiais verslininkais. Puikiai suprantame, kaip pradžioje būna baisu, o kartais ir sunku. Norėdami padrąsinti pradedančiuosius verslininkus, kad tik geros idėjos nebūtų nukištos į stalčių, pradėjome edukacinį projektą „Verslas iš arti“.

„Verslas iš arti“ – tai edukacinis video projektas, paremtas tikromis ir praktikos patikrintomis istorijomis. Jomis dalijasi patyrę ekspertai bei verslo kūrimo kelią jau nuėję ir vis dar juo einantys verslininkai. Pristatome istorijas tiesiai iš pirmų lūpų. Patys ieškome pašnekovų, filmuojame, montuojame ir dėliojame. Į šį projektą mūsų komanda įdeda daug darbo, savo patirtimi dalijasi ir ne vienas Paysera darbuotojas. Dažnai verslui skirti mokymai kainuoja dideles sumas, o mes esame įsitikinę, kad kokybiškomis bei vertingomis žiniomis galima dalintis ir gera valia!Projekto pagrindas – tai 4 temos, kurios tam tikra prasme yra ir naujo verslo pamatai – svarbios ir neišvengiamos, todėl keliančios daugiausiai klausimų:

Žmonės.
Viskas, kas susiję su personalu – nuo to, kaip atsirinkti savo svajonių komandą, kokia turėtų būti vidinės komunikacijos strategija ir kaip sukurti gerą vidinį klimatą, iki vadovo vaidmens apibrėžimo ir produktyvaus darbo organizavimo. Šią temą pildome vadovaudamiesi mintimi, kad įmonė – visų pirma yra žmonės, tad dėmesys šiai temai ypač svarbus.

Finansiniai ir technologiniai sprendimai.
Ši dalis neišvengiama versle – ar kuriamas e-shop’as, ar atidaromas restoranas, reikės priimti tam tikrus sprendimus: kaip klientai atsiskaitys už paslaugas ar prekes, interneto svetainės kūrimas, klientų informavimo sistema ir pan. Projekte siekiame suteikti žinių, kurios įgalintu priimti sprendimus, kurie ne tik palengvins verslo procesus, bet ir juos padarys efektyvesnius.

Verslas ir plėtra.
Čia išduodame pagrindinius verslo valdymo burtažodžius – tuos, kurie į verslą padeda žiūrėti plačiau, objektyviau, įžvelgti ateities perspektyvas. Suprasdami, kad daugelis šiandieninių verslininkų neapsiriboja tik Lietuvos ribomis, dėmesio skiriame ir plėtros užsienyje niuansams: nuo to, kaip bendrauti su tam tikrų šalių atstovais, iki to, kaip pasiruošti plėtrai užsienyje.

Sėkmės istorijos.
Ši dalis visiems įdomiausia! Niekam nebuvo lengva – net ir šiandien patiems sėkmingiausiems pradžia nepagailėjo iššūkių ir sunkių akimirkų, kai atrodo, viską mesi ir niekada neatsigręši atgal. Bet stiprūs ir tikintys atsigręžia ir džiaugiasi puikiais rezultatais. Dalinamės tikromis istorijomis – sąraše jau „Pušku pušku“, „Smells like spells“, dizainerės Aidos Kapočiūtės ir dar kelių žinomų prekės ženklų istorijos. Labai tikimės, kad kažkam tai bus įkvėpimas!

 


Prie šio projekto kviečiame prisijungti kiekvieną – pradedantį, turintį klausimų, norintį pasidalinti savo istorija. Buriame verslią bendruomenę tikėdami, kad tai geriausias būdas atsakyti į visiems rūpimus klausimus, užmegzti pažintis, pasisemti patirties ir įkvėpimo. Kuo mūsų daugiau, tuo bendruomenė stipresnė, tuo projektas prasmingesnis.

Laiškų, pasiūlymų, istorijų laukiame el. paštu projektai@paysera.lt

Kviečiame sekti projektą:
www.verslasisarti.lt
Facebook
Youtube