📅 2019, sausis

2018-ieji, ačiū, buvote puikūs!
Praėjusius metus gana taikliai apibūdina mūsų direktoriaus Vytenio žodžiai (šiek tiek sneak peak iš mūsų vidinės virtuvės):


„Nors metai nebuvo lengvi, augimas buvo didelis ir džiuginantis. Norisi pabrėžti, kad toks augimas ne startup’uose yra labai retas ir tai tik rodo, kad esame teisingame kelyje, su teisingais žmonėmis, darome teisingus darbus. Esame stabili įmonė, kurios nuo paviršiaus nenupučia jokie į Lietuvą ateinantys konkurentai, kad ir kaip viliojantys mūsų žmones. Pamenu, kai į Lietuvą atėjo „Barclays“, rinkoje skambėjo, kad jis pasiims visus programuotojus ir bus bėda. Paysera dirba toliau, o „Barclays“ jau moja atsisveikindamas. Tada sprogo Fintech bumas (reikia pripažinti, jis vis dar pokši), vėl buvo kalbos, kad dabar mums tikrai šakės. Paysera dirba toliau, o kai kurie Fintech’ai užsidarė net nepradėję veiklos. Po to atėjo „Booking.com“ – buvo kalbų, kad vėl mums bus blogai. O Paysera tai buvo geriausi metai per visą 14 metų istoriją. Noriu pasakyti AČIŪ mūsų šauniai ir vieningai komandai ir… let's keep rolling!“.


Skaičių kalbaJeigu kalbėtume skaičių kalba, 2018 metų rezultatai atrodytų taip:


  • iš viso per Paysera sistemą atlikta 1,8 mln. mokėjimų;

  • pervedimai atlikti 30 skirtingų valiutų;

  • atliktų pervedimų suma yra 3,9 mlrd. Eur – paskaičiavome, jeigu kiekvieną pervestą eurą išgrynintume į euro monetą, tai gautųsi 292,5 tonos!

  • mūsų klientai Paysera sąskaitose laiko 114 mln. Eur;

  • paslaugas teikiame ir klientus aptarnaujame jau 7 kalbomis, netrukus startuos dar 3 naujos kalbos (estų, vokiečių, o už pusmečio jau tarsime ir bonjour!);

  • šiuo metu turime 2 užsienyje pilnai veikiančius partnerius (Bulgarija, Latvija), netolimuose planuose – Estija, Rumunija;

  • prie mūsų komandos per metus prisijungė 64 puikūs specialistai;

  • subūrėme 2 tarptautines IT komandas – Bulgarijoje ir Turkijoje;

  • per 2018 m. Paysera pajamos išaugo 39 proc. ir pasiekė 9,7 mln. Eur.

Kaip pasakytų Vytenis: „Rezultatai mus tikrai džiugina!“.Dar daugiau pasiekimųŠalia skaičių norisi paminėti ir kelis darbus bei pasiekimus, kuriais labai didžiuojamės. Pirmiausia, mes vieninteliai Lietuvoje pilnai(!) paleidome momentinius mokėjimus, nuo gruodžio privatiems klientams jie tapo visiškai nemokami (daugiau apie tai rašėme šiame įraše). Antra, mūsų turbo partneriai Bulgarijoje buvo įvertintinti ir gavo pirmą vietą už klientų aptarnavimo kokybę vietos prestižiniuose apdovanojimuose „Forbes Business Awards 2018“ – kaip jie mėgsta sakyti, „Paysera is number ONE!“. Na ir vyšnia ant torto – be jokių baudų ar net rimtų pastebėjimų praeitas Lietuvos banko auditas, tiksliau, pinigų plovimo prevencijos vykdymo patikrinimas. Gali pasirodyti keista, kad džiaugiamės tokiu dalyku – juk tai turėtų būti įprasta, tačiau patikėkit, visai ne – tokių laimės kūdikių kaip mes praktiškai nebūna. Ir tai anaiptol ne sėkmės reikalas – turime labai kietus prevencijos skyriaus specialistus, pro kurių akis nepraslysta jokie įtartini piliečiai ar pinigų operacijos.

Sėkmės paslaptisMintimis perbėgus 2018 metus, norisi paklausti, kurgi Paysera sėkmės paslaptis? Atsakymas gana paprastas: tai jūs – mūsų klientai, kurie mus verčia kasdien eiti tolyn ir siekti daugiau, ir mes – Paysera komanda, nepailstanti ir turinti labai stiprų tikėjimą, kad jūs nusipelnėte ir galite turėti geriau nei gaunate šiuo metu rinkoje – pagarbesnio elgesio, daugiau rūpinimosi, pigesnės paslaugos, geresnės patirties ar tiesiog kitokio požiūrio į jus. Sutinkame, galbūt dar ne visada mums patiems taip gaunasi, tačiau mes to labai nuoširdžiai siekiame – tiek įmonės viduje, tiek kaip jūsų mokėjimų draugas, tiek kaip rinkos maištininkai ar įstatymų status quo griovėjai. Neabejojame, kad šie komponentai padės mums sėkmingai eiti ir per 2019 metus.
Kažkas yra pasakęs: „Metai buvo nuostabūs ir tikėtis dar geresnių būtų nesąžininga“. Bet mes nebūsime kuklūs ir paprašysim: „2019-ieji, būkite tokie pat geri!“