📅 2019, vasaris

Susipažink – Paysera produktų vystymo planas!
Galvodami apie tai, ką daro Paysera, ilgalaikėje perspektyvoje matome pasaulį, kuriame mokėjimai atliekami greitai, paprastai, už sąžiningą kainą (kai ji nėra išpūsta papildomų mokesčių) ir yra prieinami visiems, visur ir visada. Esame tam, kad galėtume padėti kiekvienam iš jūsų. Dėl to kasdien dirba mūsų komanda – daugiau nei 150 profesionalų.


Paprastai mėgstame dalintis jau nuveiktais darbais – rezultatu, tačiau gyvename tokiame dinamiškame pasaulyje, viskas sukasi ir keičiasi aplink labai greitai, kad nėra ko laukti. Mes taip pat nestovime vietoje ir esame pasiruošę pasidalinti savo ambicingais planais, kurie kiekvieną dieną jus ir mus artina prie mūsų kuriamo tobulo mokėjimų pasaulio.Pristatome savo produktų vystymo planą!


Nuo šiol kiekvienas jūsų gali matyti mūsų darbus ir kur link judame. Trello lentoje dalinamės artimiausių 2 metų planais. Jie apima praktiškai visus procesus, su kuriais susiduriame kasdien – nuo paslaugų ar produktų, iki naujų partnerių paieškos ar dizaino pokyčių. Gyvename ir kvėpuojame norėdami padėti kiekvienam iš jūsų, iš klientų sulaukiame daug pasiūlymų, tad šios lentos pagrindas būtent tai – darbų ir planų prioritetus dėliojame pagal tai, ko nori mūsų klientai. Ši lenta nėra „štampas“. Ji yra tarsi gyvas organizmas, kuris gali būti koreguojamas atsižvelgiant į tai, ko reikia mūsų klientams.


Kviečiame pasižvalgyti! O visai netrukus planuojame pasidalinti ir idėjų lenta, kurioje labai lauksime dar daugiau jūsų pasiūlymų! Kurkime tobulą mokėjimų pasaulį kartu!


Jei turite pastebėjimų ar pasiūlymų, prašome parašykite mums hello@paysera.com.