Tiki Paysera? Kviečiame investuoti!Apie mūsų sėkmingą plėtrą jau turbūt ne kartą girdėjote, tad šiam kartui užteks konstatuoti faktą, kad mūsų ambicijos tikrai labai didelės ir mes nežadame sustoti. Kitas faktas – plėtrai reikalingos investicijos, o tokiai, kokios norime mes, didelės. Ką daro visos protingos įmonės, kai nori plėstis labai sparčiai? Kviečia į jas investuoti!

Taigi, didi diena išaušo – balandžio 30 dieną išleidžiam Paysera vertybinius popierius! Dabar kiekvienas jūsų galite tapti mūsų didelio augimo dalimi, prisidėti prie istorinio įvykio, kai 100 proc. lietuviško kapitalo įmonė pirmą kartą įsteigs banką (taip taip, sakėm, kad mūsų ambicijos didelės ir plėtra reiškia kur kas daugiau nei užimamą vis didesnį geografinį plotą). Geroji žinia ta, kad iš didelių mūsų ambicijų gero galite gauti ir jūs: jūs investuojate, o mes su jumis dalinamės savo uždarbiu.

Ir vis dėlto svarbiausi čia visai ne pinigai! Daug labiau nei jie mums svarbus jūsų tikėjimas ir palaikymas. Tik jūs – mūsų klientai, partneriai ir bičiuliai – esate mūsų varomoji jėga. Atėjo laikas, kai jūsų tikėjimas gali virsti šituo daugiau! Norime, kad į Paysera investuotų žmonės, kurie tiki mūsų paslauga, kurie nori tiesiogiai prisidėti prie mūsų sėkmės, kurie negaili mums gerų žodžių ir atsiliepimų. Šiuo investavimo projektu tarsi sudarysime draugystės sutartį!

#

O dabar apie viską nuo pradžių.


Idėja pritraukti sutelktinį finansavimą kilo iš mūsų partnerių Bulgarijoje poreikio paspartinti naujo partnerio Rumunijoje prisijungimą. Tuomet pagalvojome, kad galbūt tokiu būdu galėtume pritraukti lėšų visai Paysera įmonių grupei ir taip užsibrėžtus tikslus pasiekti daug greičiau ir visi drauge (jūs ir mes kartu). Kaip tik tuo metu virtualaus pasaulio platybėse sklandė vertybinių popierių platinimo platformos „Desico“ reklama. Ne ne, nepasikliovėme ja aklai – tai buvo tik paskatinimas susitikti su jų atstovais ir viską detaliai išsiaiškinti, įvertinti, apsvarstyti visus įmanomus scenarijus. Ir štai po kelis mėnesius trukusių derybų dienos šviesą išvydo bendradarbiavimo sutartis.

Jeigu sekate mūsų naujienas, turbūt esate girdėję, kad Paysera „darys STO“. Kas tas STO ir kaip tai susiję su mūsų vertybiniais popieriais? Šis terminas kelia asociacijas su kriptovaliutomis, tačiau tai nieko panašaus. Galime užtikrinti, kad Paysera neturi nieko bendro su kriptovaliutomis, mūsų klientams vis dar yra ir bus draudžiama vykdyti kriptovaliutos pirkimo ir (ar) pardavimo sandorius.

Grįžtant prie STO (anglų kalboje security token offering), jeigu labai paprasta kalba – tai yra tokenizuoti arba į smart konktraktą užrašyti (užkoduoti) vertybiniai popieriai. Smart kontraktas reiškia, kad juose numatyta, kas bus ateityje – jo niekas negali pakeisti, nulaužti ar pan. Kaip ir bet kurie kiti vertybiniai popieriai šie yra griežtai reglamentuojami ir prižiūrimi įvairių institucijų, todėl galite būti garantuoti dėl jų likvidumo ir savo teisių į juos. Kad būtų mažiau blaškymosi ir galimybių neteisingai komunikacijai, savo išleidžiamus vertybinius taip ir vadiname – vertybiniais popieriais.


Kaip viskas vyks?


Paysera vertybiniai popieriai bus susieti su Paysera įmonių grupės rezultatais ateityje. Mūsų tikslas – pritraukti 2,5 mln. Eur investicijų iš kuo daugiau skirtingų asmenų. Gautas investicijas planuojame paskirstyti keliems tikslams:

  • maždaug 0,5 mln. skirsime elektroninių pinigų licencijai Bulgarijoje gauti bei aktyviai veiklos plėtrai Rumunijoje (5 partnerį į Paysera šeimą planuojame priimti jau gegužę!);
  • 1 mln. Eur investuosime į „Paysera Ltd“ vystymą ir aktyvesnę tinkamų partnerių kitose šalyse paiešką (ateityje mūsų bus tik daugiau ir daugiau);
  • likusi dalis – Paysera bankui įsteigti ir taip praplėsti siūlomų paslaugų spektrą bei galimybes bendradarbiauti su bankais visame pasaulyje ar prisijungti prie mokėjimo sistemų, kurios reikalauja banko licencijos – pervedimai taps dar pigesni!

 

#


Įsigyti vertybinius popierius galės tik privatūs asmenys. Vienas asmuo galės investuoti nuo 100 Eur. Ribų maksimaliai investicijos sumai nėra, tačiau mūsų tikslas pritraukti kuo daugiau investuotojų, todėl, jeigu susidomėjimas bus didesnis nei 2,5 mln. Eur suma, pasiliekame galimybę didžiausių investuotojų sumą šiek tiek proporcingai mažinti. Investavimas vyks per „Desico.io“ platformą. Norint prisijungti, reikia turėti Paysera paskyrą ir būti identifikuotu klientu. 


Prekiauti vertybiniais popieriais pradėsime balandžio 30 d. Jeigu bus surinkta numatyta 2,5 mln. suma, investuotojams grįš 10 proc. nuo naujų klientų nešamo bendrojo pelno (naujais klientais laikome naujai prie mūsų prisijungusius pirmus dvejus metus). Jeigu investicijų bus surinkta mažiau, grąžos procentas proporcingai kis. Papildomas saugiklis visiems investuotojams – esant mažesnei nei 5 proc. metinei grąžai nuo investuotos sumos, įsipareigojame išmokėti lygiai 5 proc. metinių palūkanų grąžą.Grąža bus mokama kasmet. Kviečiame užsukti į Desico platformą, kurioje rasite investicijų skaičiuoklę.


Laikas tiksi labai greitai – investuoti bus galima laikotarpiu 04 30 – 05 21, tad kviečiame nedvejoti, jau dabar registruotis į investuotojų sąrašą ir tapti mūsų bendruomenės dalimi!

Investuoju!

Stengiamės iš visų jėgų!


Mūsų požiūris į klientą bei savo paslaugas mums neleidžia nustoti stengtis kiekvieną dieną – dėl to dirba daugiau nei 150 savo srities profesionalų. Tačiau suprantame, kad vertybinių popierių išleidimas yra didelė atsakomybė prieš jus visus. Esame nusiteikę kaip niekada ryžtingai, griebiame visas atsiveriančias galimybes! Mėgstame, kai kalbama ne žodžiais, o darbais, tad kviečiame pasižvalgyti po mūsų produktų vystymo planą – laukia darbingi metai!
 

Tegul geri dalykai virsta dar geresniais!