Verslui

Originalios verslo dovanos partneriams – taurieji metalai

Gruodis 2020 • 2 min.
Originalios verslo dovanos partneriams

Iki Kalėdų likus visai nedaug, mes netveriame džiaugsmu pasveikinti įmonės draugus švenčių proga. Ypač kai šiais metais jiems įteiksime tai, kuo patys tikime – tauriuosius metalus, unikalią, naudingą ir solidžią dovaną. Tad, jei vis dar ieškote originalios verslo dovanos partneriams – tikimės, kad savo pavyzdžiu ir patarimais įkvėpsime ir jus. 

Dar visai neseniai savo klientams suteikėme galimybę pirkti tauriuosius metalus (tiksliau – auksą, tačiau jau greitai ir sidabrą bei platiną) Paysera programėlėje, tad švenčių proga nusprendėme, kad ši nauja paslauga taps atspirties tašku ir mūsų Kalėdinėms dovanoms verslo partneriams. 

Šiais metais jiems dovanosime žvilgančias sidabrines monetas su jaučio atvaizdu, kadangi pagal kinų horoskopą 2021-uosius globoja būtent šis gyvūnas. 

#

Pastaruoju metu daugelio įmonių vadovai susidūrė su daugybe iššūkių, dar daugiau jų – priešakyje. Todėl norime juos tinkamai pagerbti bei palinkėti būti stipriems kaip jaučiams, išsaugoti darbo vietas bei sulaukti stabilumo ir klestėjimo naujaisiais metais. 

Tokia dovana, net nesusitinkat akis į akį, gali būti lengvai pristatoma paštu, o jei jūsų partneris bei jūs turite Paysera programėlę, galima nusiųsti ir kelis gramus aukso (greitai ir sidabro) elektroniniu būdu. 

Kai kurie partneriai ir įmonės draugai bus pasveikinti ne mažiau solidžiais migdolais šokolade su aukso dulkėmis, kurie taip pat primins visiems apie tauriųjų metalų reikšmę tiek mums kaip įmonei, tiek pasauliui šiandien. 

#

Taigi, kupini šventinės nuotaikos ir apsirūpinę dovanomis, sveikiname visus su Kalėdomis! Skleiskime rūpestį ir džiaugsmą tiek gyvai, tiek per ekranus – nuoširdūs jausmai tikrai pasieks gavėjus bet kokiu atveju. 

Išlikime sveiki, optimistiški ir inovatyvūs, kad partnerystė ir draugystė džiugintų mus dar daugelį metų.

#

Patarimai ieškant originalios dovanos verslo partneriams 🎁

  • Būkite supratingi. Pagalvokite apie dovaną, kuri tiktų daugeliui. Jei dovanodami maistą šiek tiek rizikuojate, taurieji metalai patiks visiems. 😉
  • Naudinga dovana. Šventiniu laikotarpių didelių įmonių vadovai gauna dešimtis dovanų. Išrinkite tokią dovaną, kuri nedulkėtų stalčiuje, jos galiojimas greitai nesibaigtų ir ji neštų tikrą vertę.
  • Susiekite su savo verslu. Jūsų dovana – puiki proga priminti apie jūsų paslaugas ar produktą, tačiau nenaudokite sveikinimo kaip reklamos, žinutė turi būti ne tik subtili, bet ir nuoširdi. 
  • Kalbėkitės. Jei jums buvo paskirta išrinkti dovaną verslo partneriams, bet pats tokių dovanų negaunate, paklauskite savo įmonės vadovų, kokios dovanos jiems buvo įsimintiniausios ar naudingiausios. Tikrai gausite naudingų patarimų. 
Susiję straipsniai #
#

Gruodis 2019 • 4 min.

Sakome: jokių limitų gerumui!

Metų pabaiga yra stebuklingas laikas, kai visi tampame geresni. Džiaugsmingai pranešame,  kad nuo šiol savo gerumu galite dalintis dar paprasčiau – Paysera programėlę papildė aukojimo funkcija. Jokių apribojimų: aukokite kam norite, kiek norite ir kada norite.

Skaityti daugiau
#

Lapkritis 2020 •  2 min.

Metas apsaugoti savo pinigus – metas auksui! 

Puodelis kavos 70-aisiais kainavo maždaug 20 centų, šiandien – daugiau kaip 1,50 EUR. Tuo pat metu aukso uncijos kaina buvo vos 200 EUR, šiandien uncija kainuoja aštuonis kartus daugiau ir viršija 1600 EUR. Svarstote, kas bendro tarp šių skirtingų prekių? Infliacija. 

Skaityti daugiau
#

Spalis 2020 •  4 min.

Aukso prabos tikrinimas perkant auksą internetu 

Ką reiškia aukso prabos skaičiai? Kuo karatai skiriasi nuo prabos? Ar galima rasti šimtaprocentinio aukso? Kaip atliekamas aukso prabos tikrinimas? Šie klausimai tapo ypač aktualūs aukso prekybai persikėlus į internetą, tad į juos atsakome ir mes. 

Skaityti daugiau

APIE

Paysera – tai Lietuvos banko licencijuota elektroninių pinigų įstaiga, veikianti tarptautiniu mastu. Savo klientams Paysera siūlo įvairias paslaugas nuo asmeninės ir verslo sąskaitų atidarymo internetu iki patogios mobiliosios programėlės, mokėjimo kortelės ir įmokų surinkimo elektroninėse parduotuvėse.
Skaityti daugiau.